Întreabă

Ești nou ? Atunci ce mai aștepți ?

Răspunsuri

Orice nelămurire răsfoieste forumul.

Contactează

La dracu' ! Sunt doar un șoricel, nu magician.

Let’s talk!

Aly

Member
Reaction score
3
Bună mari şi mici! Eu sunt Elena pentru cine nu mă ştie sau nu-şi mai aminteşte de mine.
Tocmai am terminat de tradus ceva şi acum sunt la pauza de relaxare, aşa că m-am înscris aici.
Puteţi să puneţi întrebări, dacă aveţi unele sau pur şi simplu să staţi de vorbă cu mine.

Voi răspunde când văd mesajele voastre şi când sunt din nou în pauză de tradus.

Xiphion.

Djvladka's ❤️
Staff member
Reaction score
47
Bine ai venit!
Ce mai faci? Ai iar un forum?

Aly

Member
Reaction score
3
Bună, Xi! Să spunem că fac bine, deşi în mare măsură nu e chiar atât de adevărat.
Forum? Nu, mamă! Nu mai am niciun forum. M-am lipsit de acest lucru. Nu e de mine aşa ceva.

Midori

Parteners in crime
Staff member
Reaction score
22
Buna, Aly! :D ma bucur tare mult sa te vad pe aici.
Cum merge cu tradusul?

Aly

Member
Reaction score
3
Merge destul de bine cu tradusul. Am de lucru, nu mă vait de asta. Încerc să-mi revin după o lovitură primită, dar spun şi eu ca Marele Toma Caragiu: "Că aşa e în tenis!"

Crystal Snow

Back in business
Staff member
Reaction score
62
Website
www.patreon.com

Buna, bine ai venit si pe aici.

Noi ar trebui sa recuperam RP-urile alea uitata de Dumnezeu. Sau poate ai vrea sa facem unul nou...?

Aly

Member
Reaction score
3
Dacă te referi la rp-urile pe care le aveam pe vechiul şoricei, cred că le putem recupera, fiindcă ştiu că le-am copiat post cu post pe coala de word şi le-am salvat în calculatorul meu.
Dacă vrei ceva nou, fresh, cu o poveste yaoi sau omegaverse, sunt dispusă să te ascult şi să ne tocmim în acest topic. Cu cât dai kilogramul? 🤣🤣

Crystal Snow

Back in business
Staff member
Reaction score
62
Website
www.patreon.com

Daca le ai pe cele de pe vechiul soricei, normal ca le putem deschide si aici si sa le continuam.
Si unele noi... imi pot veni cateva idei :ROFLMAO::ROFLMAO:

Aly

Member
Reaction score
3
Sper că pe cele vechi le-ai primit în bună pază şi protecţie. Nu am salvat codurile la ele din păcate şi nici nu mai ştiu cine a făcut primul post la ele atunci. Să nu mai spun şi faptul că mi-am ieşit total din mână cu divizoarele şi începuturile de topic.

Xiphion.

Djvladka's ❤️
Staff member
Reaction score
47
Bună, Xi! Să spunem că fac bine, deşi în mare măsură nu e chiar atât de adevărat.
Forum? Nu, mamă! Nu mai am niciun forum. M-am lipsit de acest lucru. Nu e de mine aşa ceva.

ce te face să spui că nu e de tine deținerea unui forum? mie mi se părea foarte frumos ultimul forum pe care l-ai făcut, așa că te încurajez să-ți mai faci încă unul XD

Aly

Member
Reaction score
3
Spun că nu e de mine pentru că mi se pare prea multă bătaie de cap. Administrare, teme, coduri, bannere, etc. Să ai grijă să mulţumeşti pe toată lumea, să fii puternic... Eu mă enervez repede, mă aprind din orice şi tind să-mi dau drumul la gură la multe vrute şi nevrute.
Aşa că eu consider că nu e de mine. Mi-e mai bine ca membru pe un forum. Mă simt mai relaxată şi mai fără griji.

Casydy

Moderator
Staff member
Reaction score
6
Website
animeworldforall.forumgratuit.ro
Uite ca vine si hasca de mine :)) Cam tarziu , dar este bien si acum decat niciodata. Bun venit! Sper sa te simti bine venita pe aici.
Si facem si noi un rp ? :)))

Aly

Member
Reaction score
3
Uite ca vine si hasca de mine :)) Cam tarziu , dar este bien si acum decat niciodata. Bun venit! Sper sa te simti bine venita pe aici.
Si facem si noi un rp ? :)))
Nu te mai învinui atât că vii târziu să mă saluţi. Ştiu cât de ocupată eşti şi câte ai pe cap. Nu mă supăr deloc-deloc!
Da, facem, de ce nu?! Dacă e rost de yaoi, mă bag fără nicio problemă.

Aly

Member
Reaction score
3
Da, dragă, vorbim în privat când ai timp. Mă găseşti acolo, îngropată în dicţionare! 🤣🤣🤣