Întreabă

Ești nou ? Atunci ce mai aștepți ?

Răspunsuri

Orice nelămurire răsfoieste forumul.

Contactează

La dracu' ! Sunt doar un șoricel, nu magician.

Magical sonds mesmerizing eyes [ YAOI][CRYSTAL xCASYDY]

Casydy

Moderator
Staff member
Reaction score
6
Website
animeworldforall.forumgratuit.ro
"As long as I live, I will sing."
"I will keep them all safe. No matter the consequences."

Nume: Kang
Prenume: Yoonwoo
Poreclă: Yoonie, Yoon
Vârstă: 24 de ani
Naționalitate: american
Puteri (dacă este cazul): vrăjitor
Tip de personalitate: aventurier, îndrăzneț
Povestea personajului: Yoonwoo are părinții coreenii, dar e născut și crescut în New York. Familia lui a fost mereu una care a preferat să se amestece printre oameni și să îi amuze cu trucurile lor. Totuși, el nu a fost de acord cu asta și la 18 ani a plecat din casă și s-a dus să locuiască singur intr-un apartament retras. Acolo învață magia singur și se străduiește să nu se dea de gol în fața demonilor sau a altor creaturi magice. Alte informații: este bisexual. Îi place sa cânte, deci adesea se duce într-un local al creaturilor magice și cântă.

Nume: Hun
Prenume: Ming
Poreclă: -
Vârstă: 23 ani
Naționalitate: coreean
Puteri (dacă este cazul): vrajitor.
Tip de personalitate: Calm , rabdator , energic
Povestea personajului: Plecat din Edom de secole, se stabileste in New York si acolo ramane definitiv.In acel oras is face o viata si devine o legneda chiar. Mereu vanatori de umbre cand au nevoie de ceva vin la el si ii cer ajutorul.
Alte informații: Se simte atras de unul dintre vanatori de umbre. Este gay 100 %

START RPG

Last edited by a moderator:

Crystal Snow

Back in business
Staff member
Reaction score
62
Website
www.patreon.com
Yoonwoo|24

Iata-ma din nou pe scena clubului unde cantam adesea. Era un local numai prentru vrajitor si nu pot spune ca am vazut prea multi oameni sau alte creaturi pe aici. Locul asta... nu e asa usor de gasit. Trebuie sa ai un dar ca sa il poti vedea, in primul rand.
Astazi era surprinzator de aglomerat pentru o zi de miercuri, dar nu a plangeam. Daca se facea vanzare buna eram si eu platit bine.​

Last edited:

Casydy

Moderator
Staff member
Reaction score
6
Website
Ming|23

Intru in clubul de muzica care il fregventam mereu si ma dcu direct la o masa si incep sa ma uit prin imprejur. Nu avem chef de baut. Vreoiam sa vad ce se mai petrece pe aici. [/color]​

Crystal Snow

Back in business
Staff member
Reaction score
62
Website
www.patreon.com
Yoonwoo|24

Incep sa cant la program. Aveam 2 ore de umplut si nu avea sa imi fie usor. De obciei, dupa prima melodie ma bombardau cu cereri si sincer ma enervau cand faceau asa, dar nu puteam refuza clientela ca altfel nu mai veneau. Cel putin invatasem ce vrea fiecare si nu imi era greu sa imi fac o lista pe care sa o schimb mereu, in functie de care era mai rapid.​

Casydy

Moderator
Staff member
Reaction score
6
Website
Ming|23

Stau ce stau apoi dau o fuga pana la bar si comand ceva de baut si iau si un bol de alune. Imi era putin foame, deci era tocmai bun. Ma intorc iar la masa si ma uit spre trupa care tine showul acuma. Chitaristu se pricepea bine de tot. Imi placea cum cnata si desigur si persoana care canta. [/color]​

Crystal Snow

Back in business
Staff member
Reaction score
62
Website
www.patreon.com
Yoonwoo|24

Cantam o melodie, doua, trei, pana cer o mica pauza ca nu mai puteam de sete. Ma duc la bar sa cer repede ceva de baut, pana nu sareau pe mine cu cereri. [/color]​

Casydy

Moderator
Staff member
Reaction score
6
Website
Ming|23

Termin de mancat alunele acelea si ma duc spre bar sa mai iau altele. Cand ma intorceam de la bar dau peste cineva si se varsa si alunele mele cat si bautura acestuia. [/color]​

Crystal Snow

Back in business
Staff member
Reaction score
62
Website
www.patreon.com
Yoonwoo|24

- Oh, doamne, imi cer scuze.. nu am vrut sa dau peste tine...
O facusem putin lata, dar speram sa nu se supare pe mine prea tare. Eram pe fuga si nu l-am simtit in spatele meu.​

Casydy

Moderator
Staff member
Reaction score
6
Website
Ming|23

-Nu este nimic. Nici eu nu am fost atent. Imi pare rau inca odata. Spun bland in timp ce aducn lucrurile dupa jos si ma intorc la bar sa le pun acolo si sa rog pe cineva sa-mi mai imi puna un pahar de baut si alune.​

Crystal Snow

Back in business
Staff member
Reaction score
62
Website
www.patreon.com
Yoonwoo|24

Raman cu ochii dupa el si ma intorc pe scena. S-a dus pauza mea si bautura. Pana terminam nu mai aveam timp de pauza.​

Casydy

Moderator
Staff member
Reaction score
6
Website
Ming|23

Ma reîntorc la masa mea cu tot ce aveam mai inainte s ama ciocnesc de tipu respectiv si ma uit spre scena. Cand il vad raman mut. Se pare ca el e chitaristul din bandul de aici.​

Crystal Snow

Back in business
Staff member
Reaction score
62
Website
www.patreon.com
Yoonwoo|24

Baietii imi tot fac semn sa ma duc sa si beau ceva, pentru ca ma lua lesinatul daca nu ma hidratam, dar aveam sa mai rezist putin. Trebuia sa terminam show-ul si dupa ma gandeam si la mine.​

Casydy

Moderator
Staff member
Reaction score
6
Website
Ming|23

Il vad ca nu mia rezista mult. Era foarte obosit , tipul de mia devreme. Ma duc eu la bar si iau un pahar de apa si il pun pe mana mea. Astept sa coboara el de pe scena si sa ma duc la acesta si sa-i dau apa. Macar atata sa fac si eu dupa scena de mai devreme.​

Crystal Snow

Back in business
Staff member
Reaction score
62
Website
www.patreon.com
Yoonwoo|24

- Oh... multumesc...
Ma uit repede dupa un loc. Eram ametitit si obosit, nu mai vedeam bine si curand aveam sa lesin. Adesea nu prea mancam in ziua reprezentatiei, pentru ca eram emotionat si nu voiam sa o dau in bara.​

Crystal Snow

Back in business
Staff member
Reaction score
62
Website
www.patreon.com
Yoonwoo|24

- E in regula, nu e prima data cand patesc asa. Dar iti multumesc ca ai grija de mine.
Zambesc cald si beau paharul pe nerasuflate.​